Nuotolinė mokslinė-praktinė konferencija: Platesnis požiūris į antitrombozinį gydymą

Spalio 13 d. kviečiame į VU MF KMI Širdies ir kraujagyslių ligų klinikos bei Lietuvos širdies asociacijos organizuojamą nuotolinę mokslinę-praktinę konferenciją “Platesnis požiūris į antitrombozinį gydymą".

Konferencija skirta gydytojams kardiologams, vidaus ligų gydytojams, šeimos gydytojams, medicinos gydytojams, gydytojams neurologams, gydytojams kraujagyslių chirurgams, gydytojams širdies chirurgams, gydytojams radiologams, gydytojams pulmonologams, gydytojams anesteziologams – reanimatologams, skubios medicinos gydytojams, gydytojams reabilitologams.

Bus išduodami 2 val. VU pažymėjimai.