Hibridinis renginys: I-Day’21 Lietuva: inovatyvūs sveikatos priežiūros sprendimai arčiau namų

Kviečiame į spalio 21-25 dienomis vyksiantį hibridinį renginį I-Day’21 Lietuva: inovatyvūs sveikatos priežiūros sprendimai arčiau namų”

I-Days – Europos inovacijų ir technologijų instituto, sveikatos inovacijų bendruomenės (EIT Health) iniciatyva, vykstanti keliolikoje Europos valstybių ir skirta skatinti sveikatos inovacijas studentų bendruomenėje. Studentai, dalyvaudami kelių dienų renginyje, naudodami design thinking įrankius dirba multidisciplininėse komandose, spręsti praktinius, realiame gyvenime kylančius sveikatos priežiūros srities iššūkius, įgyja ne tik idėjos identifikavimo, vystymo žinių, bei idėjos pristatymo praktinių žinių.

Renginys skirtas visiems studentams, besidomintiems sveikatos priežiūros naujovėmis. Nėra reikalaujama išankstinių įgūdžių ir patirties inovacijų, verslumo ar sveikatos priežiūros srityje. Nėra jokių akademinių reikalavimų ir kviečiami prisijungti visų akademinių disciplinų studentai!

Renginio tikslas ir galimybės:

Šiais metais dalyvius kviečiame sukurti inovatyvų ir praktišką sprendimą sveikatos priežiūros srityje skirtą pagyvenusiems žmonėms. Tikslas - sumažinant ligoninių apkrovimą ir sveikatos priežiūros paslaugas teikti namuose arba kuo arčiau namų. Sieksime išvengti hospitalizavimo taikant prevenciją, stebėjimą, pagalbą, sveikatos ir socialinės priežiūros integraciją. Taip pat reikalingi sprendimai – pacientų švietimo sveikatos ir savarankiško ligų valdymo klausimais.

Dalyviai formuos komandas, leisis į idėjų paiešką naudojant Design thinking metodologiją, nagrinės, kokie iššūkiai labiausiai kyla siekiant inovatyvius sprendimus padaryti arčiau namų.

Visą mokymų kelią moderuos patyrusi lektorė, koučerė, vadybos konsultantė ir verslo pedagogė inovacijų ekspertė, kūrybinio mąstymo ir sprendimų priėmimo, strateginės rinkodaros bei strateginio verslo valdymo srityse patirties turinti, sertifikuota kūrybinio mąstymo Design Thinking metodo, LEGO SERIOUS PLAY metodikos bei įvairių kūrybiškumo technikų ekspertė Inga Uus.

Per savaitgalį komandos turės galimybę dirbti individualiai, o pirmadienį kviesime pristatyti savo sugeneruotas idėjas vertinimui. Konkurso prizinis fondas siekia 1000 eurų. O geriausios komandos laukia bilietas į didįjį finalą, kuris vyks virtualiu būdu.

Veiklos vyks: hibridiniu būdu, lietuviu kalba.

✅Spalio 21 d. 13:00 -16.30 val. Online. renginio atidarymas, “Design thinking” metodo apžvalga.

✅Spalio 22. d. 09:00-16:15 Online. “Design thinking” kūrybinės dirbtuvės.

✅Spalio 25 d.12:30-16:30 gyvai. Finaliniai pristatymai

Registracija: https://alumni.eithealth.eu/networks/events/65117  (iki spalio 17 d. vidurnakčio)

Daugiau informacijos: https://fb.me/e/6Ikwsq5pG

Jei turite klausimų, kreipkitės: ;

Dalyvių skaičius ribotas, bus vykdoma atranka, atsižvelgiant į motyvaciją nurodytą registracijos formoje. Atrinksime iki 60 dalyvių. Su visais bus susisiekta