Lithuanian-French scientific cooperation in Horizon Europe: results and perspectives

Lietuvos mokslo tarybos NCP, Lietuvos mokslo ir inovacijų ryšių ir kompetencijos biuras Briuselyje LINO bei Prancūzų institutas Lietuvoje - organizuoja dvišalę konferenciją, skirtą  Lietuvos bei Prancūzijos mokslinam bendradarbiavimui. Renginys hibridinis. Vyks spalio 20 d. 14.00-16.30 Lietuvos laiku.

Renginio tikslas - sustiprinti tarpusavio ryšius moksle, moksliniuose tyrimuose ypač dalyvavimą „Europos horizonto“ finansinėje programoje. Prancūzija yra antroji pagal svarbą Lietuvos partnerė iš ES šalių narių, su kuria Lietuva bendradarbiavo Horizonto 2020 projektuose.

Registracija iki spalio 18 d. 12 val.:
Renginį galima bus stebėti nuotoliniu būdu. Nuorodomis bus pasidalinta pasibaigus registracijai.

Renginys gyvai vyks LMT mažojoje salėje Gedimino pr. 3, vietų skaičius yra ribotas, todėl pateks tik pirmieji užsiregistravę. Dalyvavimas renginyje pagal veikiančius nustatytus LR reikalavimus.

Registracijos metu dalyviai gali nurodyti savo kontaktus, interesų sritis – jais bus pasidalinta su renginio partneriais iš Prancūzijos.