Paskaita: Covid 19 infekcija iš arti

Paskaitoje pateiksiu informaciją apie kritinės būklės ligonių, sergančių Covid 19 infekciją, gydymą reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje: supratimą, ką daro reanimatologai kasdien, kaip suprasti terminą kritinė ligonio būklė, kokie gydymo būdai slepiasi po terminais - deguonies terapija, dirbtinė plaučių ventiliacija, citokinų štormo suvaldymas ir šalia, kaip tuo periodu gyvena gydytojai reanimtologai - anesteziologai. Tai nebūtų paskaita apie vakcinų pobūdį ar veiksmingumą, o parodymas, kas slepiasi po kasdiene mirštamumo statistika.

Kada? 2021 lapkričio 3 d.

Kuriuo metu tai vyks? 14.00 – 15.30 val.

Lektorė: Medicinos fakulteto Asistentė Dr. Ingrida Lisauskienė

Kur? MsTeams platforma