Paskaita: Fizinis aktyvumas, smegenų plastiškumas, protinis ir fizinis darbingumas ir "kova" prieš 40 lėtinių ligų!

Paskaita apie naujausius mokslo pasiekimus, rodančius, kaip "protingas" fizinis aktyvumas raumenyse pagamina apie 1000 natūralių "vaistų", kurie stimuliuoja visų kūno organų sveikatą, fizinį ir protinį darbingumą ir  atstato daugybę kūno ląstelių (tame tarpe galvos smegenų neuronus) po pervargimo ir pažaidos. Išklausę paskaitą, manau, šiek tiek aiškiau suprasite ne tik kaip pratimais galima treniruoti visą kūną (tame tarpe ir galvos smegenis), bet ir kaip veikia apie 1000 natūralių vaistų mūsų kūne. Ir dar, tikiuosi, kils keletas "pagundų" daugiau judėti, nors daugumai tai ir liks tik "nepritaikytomis žiniomis". Bet juk niekas nežino - gal tų žinių labai prireiks ateityje.

Kada? 2021 lapkričio 11 d.

Kuriuo metu tai vyks? 8.30 – 10.00 val.

Lektorius: Medicinos fakulteto Profesorius, Habil. Dr. Albertas Skurvydas

Kur? MsTeams platforma