Paskaita: Kaip susidraugauti su stresu?

Stresas gali veikti jūsų emocinę ir fizinę sveikatą jums to net ir nepastebėjus. Galbūt jums kartais skauda galvą, pasitaiko nemigo naktų, staiga pasikeičia apetitas ar kt. Tokių ir panašių simptomų priežastimi gali būti stresas. Nors stresas pats savaime atlieka svarbią funkciją ir yra reikalingas, tačiau užsitęsęs ir tapęs lėtiniu - gali prisidėti prie emocinės ar fizinės būklės pablogėjimo. Kaip su juo susidraugauti? Kokios technikos galėtų būti veiksmingos? Kviečiame jus į mokymus apie stresą, jo poveikį ir įveikas.

Kada? 2021 lapkričio 26 d.

Kuriuo metu tai vyks? 10.00 – 11.30 val.

Lektorė: VU bendruomenės psichologė Ieva Džermeikaitė

Kur? MsTeams platforma