Sidebar

Hakatonas: INNOVATION HACK. SOCIETY GOES GREEN!

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti hakatone „INNOVATION HACK. SOCIETY GOES GREEN!“, vyksiančiame 2021 m. lapkričio 19-21 d. mokslo ir inovacijų centre - KTU „Santakos“ slėnis.

Innovation Hack 2021 kvietimas EN 2
Šio 3 dienų hakatono tikslas – ieškoti novatoriškų sprendimų tvarumo ir aplinkosaugos klausimais, padėti spręsti opias visuomenės problemas įgalinant naujausius technologijos sprendimus ir galimybes. „INNOVATION HACK“ metu bus ieškoma būdų efektyviai naudoti ir perdirbti žaliavas, užtikrinti laukinės gyvūnijos saugumą ir komfortą, mažinti taršą ir efektyviai fiksuoti pažeidėjus, keisti miestų infrastruktūrą siekiant taršos mažinimo ir dar daug kitų sprendimų kurie pasitarnautų žmonijos ekologinio pėdsako mažinime.


Turi idėją kurią norėtum įgyvendinti? Šiam hakatonui iššūkius kviečiame siūlyti ir Jus! Užpildykite tam skirtą formą atsakydami į klausimus apie savo idėją ir galbūt būtent Jūsų pasiūlytas iššūkis bus sprendžiamas hakatono „INNOVATION HACK. SOCIETY GOES GREEN!“ metu.


Hakatone gali dalyvauti komandos nuo 4 iki 6 žmonių, kiekvienas komandos narys turi užpildyti atskirą registracijos formą ir joje įvardinti savo komandos pavadinimą.
Hakatono „INNOVATION HACK. SOCIETY GOES GREEN!“ iššūkiai:

  1. Kaip ir kokias žaliavas galėtume panaudoti efektyviau, kad mažėtų toksiškų žaliavų naudojimas?

Ieškomas sprendimas: efektyvus toksiškų žaliavų keitimas netoksiškomis taip siekiant pašalinti toksiškų žaliavų reikalingumą.

  1. Kaip panaudoti ir pritaikyti naujas technologijas tam, kad jomis būtų galima užtikrinti valstybės sienos saugumą ir nelegalios veiklos pasienio ruože fiksavimą tvariai, bei mažinant kišimąsi į natūralų pasienio ruožo gyvūnijos gyvenimą (natūralių migracijos takų išsaugojimas, jauniklių saugumas, gyvūnus baidančių/gąsdinančių garsų vengimas)?

Ieškomas sprendimas: įrankis/priemonė, leidžianti užtikrinti pasienio ruožo saugumą ir pažeidimų fiksavimą tvariais būdais užtikrinant pasienio ruožo gyvūnijos saugumą ir komfortą.

  1. Kokiomis technologiškai pažangiomis priemonėmis galima užtikrinti aplinkos teršimo mažinimą ir taršos pažeidėjų fiksavimą iš oro?

Ieškomas sprendimas: technologiškai pažangi priemonė padedanti mažinti aplinkos taršą ir galinti fiksuoti pažeidimus nuotoliniu būdu iš oro.

  1. Kaip turėtų keistis miestų infrastruktūra bei kokius naujus energijos šaltinius ir (ar) priemones galėtume pradėti naudoti, kad transporto eismas taptų efektyvesnis, o tarša miestuose mažėtų?

Ieškomas sprendimas: miestų infrastruktūros pokyčiai kurie padėtų miestuose transportui judėti efektyviau taip mažinant taršą.

  1. Kaip įtraukti daugiau žmonių į atliekų surinkimą bei rūšiavimą ir sėkmingai integruoti technologines naujoves šioje srityje?

Ieškomas sprendimas: Mobilių aplikacijų kūrimas atliekų surinkimo geimifikacijai, SMART funkcijų diegimas į atliekų konteinerius.

  1. Iššūkis – PASIŪLYK PATS!

REGISTRUOKIS DALYVAUTI HAKATONE IKI LAPKRIČIO 10 D. :
https://forms.gle/ykohpLh5ohACXzfv7

REGISTRUOK SAVO IDĖJĄ IKI LAPKRIČIO 3 D. :
https://forms.gle/qFvxuukytLJAHtPC8

Dalyvavimui renginyje būtinas galimybių pasas!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos