Konferencija „Pažangi laparoskopinė chirurgija - efektyvesniam vėžio gydymui“

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti nuotolinėje baigiamojoje Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų ir Gardino universitetinės ligoninės projekto „Onkologinėmis ligomis sergančiųjų asmenų socialinės atskirties mažinimas bei gyvenimo kokybės gerinimas Vilniaus ir Gardino regionuose“ tarptautinėje konferencijoje tema „Pažangi laparoskopinė chirurgija - efektyvesniam vėžio gydymui“, kuri įvyks 2021 m. lapkričio 15 dieną.

Pusdienį truksiančios praktinės konferencijos metu VULSK ir Gardino universitetinės ligoninės gydytojai dalinsis gerąja patirtimi, ekspertinėmis įžvalgomis ir naujausiomis taikomomis laparoskopinės chirurgijos tendencijomis ginekologijoje, urologijoje bei pilvo chirurgijoje. Po pranešimų galėsite užduoti rūpimus klausimus.

Susipažinti su renginio programa galite atsidarę laiške pridedamą dokumentą.

Renginio kalbos: lietuvių ir rusų su sinchroniniu vertimu.

Registruotis į renginį galite iki 2021 m. lapkričio 12 d., 15 val. Tik užsiregistravę dalyviai nurodytais el. pašto adresais bus pakviesti prisijungti prie nuotolinės renginio transliacijos.

Registracija į renginį čia.

Labai laukiame Jūsų renginyje!