Vilniuje – pirmasis „Play-To-Earn“ žaidimų hakatonas

BCH cover

„Blockchain Centre“ ir Azijos mobiliųjų žaidimų lyderė „Animoca Brands“ š. m. lapkričio 26-28 dienomis Vilniuje rengia pirmąjį „Play-To-Earn“ žaidimų hakatoną „Play&Gain”.

Renginys vyks technologijų bendruomenės pamėgtame „Vilnius Tech Park“.

Apie pokyčius valdyme, partnerystę su kriptovaliutų milžinės „Binance“ platforma „Binance Smart Chain“, stiprias pozicijas pasauliniame blockchain akseleratoriuje „Launchpad Luna“ pastarosiomis savaitėmis skelbęs „Blockchain Centre“ tęsi pažadą ne tik konstruoti ir vykdyti globalius blockchain projektus, bet ir atiduoti duoklę technologijų bendruomenei ugdant kompetenciją, dalinantis patirtimi ir suteikiant galimybę startuoti su visiškai „žaliomis“ idėjomis.

Rekordinės vertės, greičiausiai didžiausias Lietuvos istorijoje hakatono prizinis fondas liudija rimtus organizatorių ketinimus padėti talentingiems technologijų entuziastams ir žaidimų kūrėjams išvystyti savo idėjas ir pasiekti sėkmingų rezultatų tarptautinėje erdvėje.

Hakatono I, II ir III vietos nugalėtojai bus apdovanoti specialiais prizais.

Organizatorių atrinktos idėjos taip pat pretenduoja į 350 000 USD ir 120 000 EUR vertės paslaugų paketą projektui vystyti. Ar idėja verta šios galimybės ir kokia apimtimi, nuspręs speciali komisija.

„Čia ir dabar rinkai reikia blockchain ir NFT profesionalų, koncepcijų ir kodų kūrėjų. Lietuva negali pasigirti plačiais naudingų išteklių klodais, tačiau genialių protų, talento ir alkio veikti mums netrūksta. Vien ko verta sparčiai besiplečianti Lietuvos vienaragių bendruomenė. Šis hakatonas – vienas iš instrumentų identifikuoti talentus, duoti jiems kapitalo ir galimybių įgyvendinti savo idėjas“, sako vienas hakatono „PLAY&GAIN!” organizatorių, „Blockchain Centre“ partnerysčių vadovas Arnas Sviderskas.

Hakatono paraštėse vyks paskaitos ir seminarai, dalyviai turės galimybę įkvėpimo pasisemti iš sėkmingus blockchain ir NFT projektus išauginusių profesionalų, konsultuotis su mentoriais bei sutikti netikėtų, pasaulinės technologijų bendruomenės ypač vertinamų asmenybių.

Renginį organizuoja „Blockchain Centre“ ir „Animoca Brands“.

Renginio partneriai ir prizų steigėjai: Super How ir Polygon.

Hakatono prizinis fondas - net 350 000 USD ir 120 000 EUR vertės paslaugų paketas hakatono metu atrinktoms idėjoms vystyti.

KUR: Vilnius Tech Park

KADA: 2021 m. lapkričio 26-28 d.

REGISTRACIJA: https://blockchaincentre.io/hackathon-register/

DAUGIAU INFORMACIJOS: https://blockchaincentre.io/hackathon/