Naujausi įvykiai

Diplomų teikimas 2022 metų VU Medicinos fakulteto absolventams vyks šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius). Medicinos fakulteto diplomai bus teikiami atskirų ceremonijų metu:

• 2022 m. birželio 16 d. 10.00 val. bakalauro ergoterapijos, kineziterapijos, visuomenės sveikatos studijų programų absolventams;
  • 2022 m. birželio 16 d. 13.00 val. magistro išplėstinės praktikos slaugos, medicinos biologijos, medicinos genetikos, menų terapijos, reabilitacijos ir  visuomenės sveikatos studijų programų absolventams;

Dėmesio! Atkreipiame dėmesį, kad sistemų biologijos magistro studijų programos absolventams diplomai bus teikiami 2022 m. birželio 17 d. 10.00 val., kaip ir vientisųjų medicinos ir odontologijos studijų programų absolventams, studijavusiems anglų kalba.

Atsižvelgiant į renginio pobūdį, kviečiame atvykti pasipuošus dalykine-šventine apranga.

Diplomų įteikimo ceremonijai vadovaus Medicinos fakulteto dekanas prof. dr. Algirdas Utkus. Dekanas ceremonijos metu vilkės togą (tradicijos rengtis mantijas studentams Medicinos fakultete nėra).

Turite klausimų? Susisiekite: