Savižudybių prevencijos įgūdžių mokymai „safeTALK“.

Kviečiame nepraleisti progos sudalyvauti Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose nemokamuose savižudybių prevencijos įgūdžių mokymuose „safeTALK“.

Mokymų metu asmuo įgyja žinių, kaip atpažinti žmones mąstančius apie savižudybę, kaip pradėti pokalbį apie savižudybę, kur nukreipti tęstinės pagalbos.

Mokymai organizuojami bendruomenėse ir įstaigose, taip stiprinant gyventojų bendruomeniškumo jausmą – ugdant atsakomybę už save ir savo artimą.  Šių mokymų stiprybė yra tai, kad po jų daug skirtingų žmonių (o ne tik savižudybių prevencijos ekspertai) savo aplinkoje geba pastebėti savižudybės pavojų ir nukreipti pagalbos link.

Labai kviečiame į mokymus prisijungti ir Jus!

Mokymai vyks:

Sausio 12 d. 9 – 13 val. viešbutyje „Panorama“, Sodų g. 14, Vilnius.

Spalio 20 d. 9 – 13 val.  viešbutyje „Panorama“, Sodų g. 14, Vilnius.

Užsiregistruoti į mokymus galite čia: https://forms.office.com/r/ZKw40jVrne

Jeigu turėsite klausimų, kreipkitės į Gretą Oklinskaitę