Naujausi įvykiai

Diplomų teikimas 2022 metų VU Medicinos fakulteto absolventams vyks šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius). Medicinos fakulteto diplomai bus teikiami atskirų ceremonijų metu:

• 2022 m. birželio 17 d. 10.00 val. vientisųjų medicinos ir odontologijos studijų programų absolventams, studijavusiems anglų kalba, bei sistemų biologijos magistro studijų programos absolventams;
  • 2022 m. birželio 17 d. 12.00 val. farmacijos, medicinos ir odontologijos vientisųjų studijų programų absolventams, studijavusiems lietuvių kalba.

Atsižvelgiant į renginio pobūdį, kviečiame atvykti pasipuošus dalykine-šventine apranga.

Diplomų įteikimo ceremonijai vadovaus Medicinos fakulteto dekanas prof. dr. Algirdas Utkus. Dekanas ceremonijos metu vilkės togą (tradicijos rengtis mantijas studentams Medicinos fakultete nėra).

Turite klausimų? Susisiekite: