Naujausi įvykiai

VU Biblioteka gegužės mėnesį siūlo nuotolinius mokymus (MS Teams platformoje) ir konsultacijas tyrėjams, mokslininkams, doktorantams atvirosios prieigos, atvirojo mokslo, mokslinių tyrimų duomenų valdymo, mokslinių tyrimų rezultatų matomumo didinimo, publikavimo, mokslometrijos, publikacijų registravimo eLABa talpykloje klausimais.

Kviečiame dalyvauti: gegužės 24 d. 14:00-14:30 val. MIDAS naudojimas – pagrindinės funkcijos Registracija

Mokymų metu susipažinsite su pagrindinėmis Nacionalinio atviros prieigos mokslinių tyrimų duomenų archyvo (MIDAS) funkcijomis: registracija, duomenų įkėlimu, duomenų publikavimu, DOI suteikimu.

Užsiregistravusiems el. paštu bus atsiųsta nuoroda į paskaitą MS Teams platformoje.

Visų mokymų datas, išsamesnę informaciją ir registracijos nuorodas rasite čia.