Naujausi įvykiai

VU Biblioteka gegužės mėnesį siūlo nuotolinius mokymus (MS Teams platformoje) ir konsultacijas tyrėjams, mokslininkams, doktorantams atvirosios prieigos, atvirojo mokslo, mokslinių tyrimų duomenų valdymo, mokslinių tyrimų rezultatų matomumo didinimo, publikavimo, mokslometrijos, publikacijų registravimo eLABa talpykloje klausimais.

Kviečiame dalyvauti: gegužės 25 d. 14:00-15:00 val. Atviroji prieiga Registracija

Mokymų metu susipažinsite su atvirosios reglamentavimu bei leidyba (žurnalų skirstymas, leidybos sutartys ir jų priedai), saviarchyvavimo galimybėmis (dokumentų versijos, leidėjo atvirosios prieigos nuostatų įvertinimas), atvirojo turinio licencijomis.

Užsiregistravusiems el. paštu bus atsiųsta nuoroda į paskaitą MS Teams platformoje.

Visų mokymų datas, išsamesnę informaciją ir registracijos nuorodas rasite čia.