Naujausi įvykiai

2022 m. gegužės 19 d. 12.00 val. kviečiame į Mišrių tyrimų metodologija slaugos ir sveikatos moksluose. Seminaro metu siekiama supažindinti su mišrių tyrimų metodais, ieškant atsakymų į klausimus: Kas yra mišrieji tyrimai? Kokios yra mišriųjų tyrimų rūšys? Kokiais principais remiasi mišrių tyrimų metodologija grįsti tyrimai? Kuo ypatingas yra mišriųjų tyrimų dizainas? Kaip užtikrinti mišraus tyrimo kokybę?

Seminaras vyks MS Teams platfomoje, prisjungimas per nuorodą: https://bit.ly/3yoWMOC

Slaugos ir sveikatos priežiūros paslaugų augimas paskatino mišrių tyrimų metodologijos formavimąsi. Mišrių tyrimų metodologija remiasi potencialių kiekybinių ir kokybinių tyrimo metodų stiprybių jungimu. Būtent tai leidžia pagerinti sveikatos mokslų reiškinių supratimą, analizuojant juos tarpdisciplininiu požiūriu socialinių, medicinos ir sveikatos mokslų perspektyvoje.

Seminaras skirtas dėstytojams, tyrėjams, studentams, norintiems plėsti tyrimų metodologijos žinias. Seminaro trukmė 50 min.

Pranešėjas mokslo daktaras Stanislav Sabaliauskas atstovauja ugdymo mokslų šakai, mokslinius tyrimus vykdo virš 15 metų, tyrimų metodologijos paskaitas skaitė fizinio ugdymo ir sporto, menų edukologijos, slaugos magistrantūros studijų programų studentams, vadovauja baigiamiesiems darbams universitetinėse studijose, 2017m. kartu su bendraautore išleido vadovėlį „Kokybiniai tyrimai: principai ir metodai“. S. Sabaliauskas prisideda prie tarptautiškai pripažįstamos ir atpažįstamos kokybinių tyrimų metodologijos kultūros plėtros Lietuvoje.