Naujausi įvykiai

Kviečiame į mokslinę praktinę konferenciją "Laboratorinės medicinos technologijų tendencijos".

Data: 2022 m. birželio 9 d.
Vieta:
„Crowne Plaza Vilnius“ konferencijų centras, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius
Kam skirta:
visų specializacijų gydytojų, medicinos biologų, biomedicinos technologų, medicinos genetikų kvalifikacijai tobulinti.
Bus išduodamas 5 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas.

PROGRAMA

9.00 – 10.00 Registracija

10.00 – 10.05 Atidarymas, konferencijos moderatoriaus Lietuvos laboratorinės medicinos draugijos Valdybos pirmininko doc. Daliaus Vitkaus žodis

10.05 – 10.40 Molekulinės laboratorijos optimizavimas (dr. Nika Volmajer, Nacionalinė sveikatos, aplinkos ir maisto laboratorija, Slovėnija)