Naujausi įvykiai

2022 m. liepos 1 d. 12 val. VU Žalgirio klinikų Didžiojoje auditorijoje (Žalgirio g. 117, Vilnius) Adomas Rovas gins mokslo disertaciją „Periodontitui ir reumatoidiniam artritui specifinių mikroRNR raiška ir sąsajos su klinikiniais rodikliais“ odontologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2017-2021 metais Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto, Odontologijos instituto, Klinikinės odontologijos centre.

Mokslinius tyrimus iš dalies rėmė Lietuvos mokslo taryba (LMT) Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Alina Pūrienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, odontologija – M 002).

Mokslinė konsultantė – prof. dr. Sonata Jarmalaitė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biologija – N 010).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Vygandas Rutkūnas – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, odontologija – M 002);

• prof. dr. Nomeda Basevičienė (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, odontologija – M 002),

• prof. dr. Jolanta Dadonienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),

• prof. dr. Agnieszka Droździk (Ščecino universitetas, Lenkija, medicinos ir sveikatos mokslai, odontologija – M 002),

• prof. dr. Laura Linkevičienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, odontologija – M 002).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresuhttps://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius