Naujausi įvykiai

PPA maketas 2280 751 px copy

Kviečiame dalyvauti 23-iojoje Paleopatologijos asociacijos Europos konferencijoje.

Data, laikas ir vieta: konferencija vyks rugpjūčio 25-29 dienomis Vilniuje. Numatomas hibridinis konferencijos modelis, sudarant galimybę dalyvauti gyvai ar nuotoliniu būdu dalyviams iš Europos ir kitų šalių visame pasaulyje.

Pagrindinė konferencijos tema„Paleopatologija ir jos poveikis medicinai bei visuomenei“, kurioje bus acentuojama tiek mokslinių pasiekimų, tiek visuomenės informavimo svarba. Konferencija vyks anglų kalba.

Organizatorius –  Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Biomedicinos mokslų institutas.

Kilus klausimams dėl konferencijos programos, kviečiame krieptis į organizacinį komitetą el. p.

Visais kitais klausimais – į sekretoriatą : +370 682 28647,

Visą informaciją apie konferenciją rasite: https://www.ppa2022.mf.vu.lt/