Naujausi įvykiai

989c7cc2

Kada? 2022 m. rugsėjo 22 d., 16 val.

Kur? Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje, atrijuje prie vitražo, 3 aukšte (Gedimino pr. 51, Vilnius)

Kas?  antroji paskaitų ciklo "Prieinamumas atveria galimybes" dalis.

Bus skaitomos paskaitos apie lengvai suprantamos kalbos ypatumus ir informacijos prieinamumą akliesiems:
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos atstovas Vilmantas Balčikonis atskleis „Kaip skaito neregiai ir ką padaryti, kad informacija jiems būtų pasiekiama?“.
Ramunė Balčikonienė skaitys paskaitą „Sprendimas – geresnis kontrastas“.
Programos „Kurk Lietuvai“ atstovės Gabrielė Marija Baltrušytė ir Agnė Župerkaitė skaitys paskaitą „Lengvai suprantama kalba – kelias į įtraukią Lietuvą“.

Moderatorė - Lietuvos negalios organizacijų forumo komunikacijos projektų vadovė Simona Aginskaitė.

Trukmė - 2 val.

Paskaitos nemokamos. Jos vyks gyvai aukščiau nurodytoje vietoje. Negalintys atvykti stebėkite tiesioginę transliaciją.

Prašome registruotis čia: https://forms.gle/NKUMQmpNSnnZ7Vfk8