Naujausi įvykiai

Gerbiami MF bendruomenės nariai,

informuojame, kad Medicinos fakulteto Tarybos posėdis turėjęs vykti 2022 rugpjūčio 30 d. 13 val. perkeliamas į 2022 rugsėjo 06 d. 14 val. adresu: Akademijos g. 4, Vilnius, 502 auditorija.

Posėdžio darbotvarkė:

14.00 – 15:30 val.

• Priėmimo į Medicinos fakulteto studijas trijų paskutinių metų apžvalga.
    Pristato – Studentų priėmimo poskyrio vadovas Artūras Šaltis
  • Studijų naujienos 2022/2023 studijų metais.
    Pristato – Studijų prodekanė prof. dr. Vaiva Hendrixson.
  • Dėl Ukrainos piliečių, kurie buvo priimti į VU Medicinos fakultetą ir kuriuos buvo nuspręsta atleisti nuo studijų įmokos, sąrašo patvirtinimo.
    Pristato – Studijų prodekanė prof. dr. Vaiva Hendrixson
  • Dėl rezidentūros studijų programų koordinatorių 2022/2023 mokslo metams tvirtinimo.
    Pristato – Podiplominių studijų ir inovacijų prodekanas prof. dr. Vytautas Kasiulevičius
  • Dėl rezidentūros studijų programų komitetų 2022/2023 mokslo metams tvirtinimo.
  • Dėl Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto Krūtinės ligų, imunologijos ir alergologijos klinikos prof. habil.dr. vyriausiosios mokslų darbuotojos Rūtos Dubakienės ir prof. dr. Lauros Malinauskienės darbų ciklo „Alergija maistui ir cheminėms medžiagoms: nuo naujagimių kohortų iki epidemiologinių, klinikinių ir molekulinių tyrimų (2007 – 2021)“ teikimo 2022 m. Lietuvos mokslo premijų konkursui.
    Pristato – MF tarybos pirmininkas / pirmininko pavaduotojas
  • Dėl metodinių rekomendacijų "2 tipo miokardo infarkto diagnostikos ir gydymo metodines rekomendacijas" patvirtinimo.
    Pristato – MF tarybos pirmininkas / pirmininko pavaduotojas
  • Dėl Žmogaus ir medicininės genetikos katedroje vykdomo mokslo tiriamojo darbo patvirtinimo.
    Pristato – MF tarybos pirmininkas / pirmininko pavaduotojas
  • Dėl prof. dr. Sigitos Lesinskienės ir doc. dr. Aldonos Šiurkutės metodinės knygos "Šizofrenijos prodrominio periodo psichopatologija, diagnostika, prevencija“ patvirtinimo.
    Pristato – MF tarybos pirmininkas / pirmininko pavaduotoja
  • Dėl VU Medicinos fakulteto Radiologijos, branduolinės medicinos ir medicinos fizikos k-dros „Radiologijos“ dalyko (modulio) sandų tvirtinimo.
    Pristato – MF tarybos pirmininkas / pirmininko pavaduotoja

15:30 – 16:00 val.

• Sveikatos mokslų instituto naujai renovuotų patalpų pristatymas ir apžiūra.
    Pristato – Bendrųjų reikalų ir strateginės plėtros prodekanas dr. Aleksas Pikturna.
  • Slaugos katedros simuliacinių laboratorijų pristatymas.
    Pristato – Sveikatos mokslų instituto direktorė prof. dr. Istomina-Fatkulina.