Sidebar

Naujausi įvykiai

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro komanda „Vilnius sveikiau“ kaip ir kasmet, rugsėjo 10 d. minėdami Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną, kartu su partnerių būriu organizuoja net kelis šiai dienai skirtus renginius.

Vienas iš jų – tradicija tapęs dviračių žygis. Kasmet minint šią dieną neabejingi žmonės visame pasaulyje kartu leidžiasi į dviračių žygius, taip siekdami atkreipti dėmesį į šią visuomenei svarbią temą. Nuoširdžiai kviečiame Jūsų organizaciją drauge rugsėjo 10 d. 13:00 val. dviračiu ar paspirtuku riedėti 12 kilometrų dviračių žygyje nuo Lukiškių aikštės Vingio parko link pagal žemiau pateiktą maršrutą.

Po žygio lauksime visų sugrįžtant į Lukiškių aikštę – apdovanosime dviračių trasą įveikusius dalyvius ir kviesime 15:00 val. stebėti diskusiją su sveikatos priežiūros specialistais ir žinomais visuomenės veikėjais. Kaip kelyje, taip ir gyvenime pasitaiko iššūkių – tačiau svarbu nepamiršti, kad juos įveikti mums gali padėti žmonės, esantys šalia ir užmegztas pokalbis!

Registracija į dviračių žygį čia.

 Su visa renginio dienos programa galite susipažinti atsidarius šią nuorodą.

Vilnius sveikia

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku