Naujausi įvykiai

Kviečiame į „Pirmąjį Lietuvos Medicinos Darbuotojų Greitųjų Šachmatų Čempionatą“ 2022 m. rugsėjo 24 d., šeštadienį,  VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.
Jei tik domitės šachmatais, žaidžiate ir niekada neturėjote progos susirungti, tai puiki galimybė praleisti pauikią dieną bendraminčių būryje!
Dėl registracijos ir turint klausimų kreiptis į turnyro direktorių Arvydą Baltrūną, tel. 867632388, 868834262, e.p. chessfanas@gmail.com
Mielai kviečiame dalyvauti Pirmajame Lietuvos Medicinos Darbuotojų Greitųjų Šachmatų Čempionate.