Naujausi įvykiai

Kviečiame į mokslinę - praktinę konferenciją „Su amžiumi susijusių veido pokyčių harmonizavimas:sinerginių nechirurginių technikų derinimas
Kada: 2022 m. rugsėjo
14 d.
Kur: Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, Vilnius)

Konferencijos dalyviams bus išduodami 3 val.kvalifikacijos kėlimo sertifikatai

.
Mokslinė praktinė konferencija skirta gydytojams dermatovenerologams, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojams, rezidentams.

PROGRAMA

14.30 - 15.00 Registracija.

15.00-16.00 „Sinerginių injekcinių technikų derinimo šiuolaikinės tendencijos, galimybės ir ypatumai estetinėje medicinoje“. Riekie Smit, Riekie estetinės medicinos centras, Pretoria, Pietų Afrikos respublika.

16.00-16.15 Klausimai - atsakymai

16.15-17.00 KLINIKINIŲ ATVEJŲ PRISTATYMAS

16.15-16.45 „Veido atjauninimas sinerginėmis estetinėmis technikomis: botulino toksino injekcijų derinimas su kitomis estetinėmis procedūromis”. Riekie Smit, Riekie estetinės medicinos centras, Pretoria, Pietų Afrikos respublika.

16.45-17.00 „Su amžiumi susijusių veido pokyčių harmonizavimas: individualaus gydymo planavimo svarba“. Botulino toksino injekcijų derinimas su kitomis estetinėmis procedūromis. Rūta Gancevičienė. VU MF Infekcinių ligų ir dermatovenerologijos klinika; Bendrosios ir estetinės dermatologijos klinika CLINIC IN, Vilnius, Lietuva.

17.00-18.00 KLINIKINIŲ ATVEJŲ APTARIMAS IR DISKUSIJA

17.00-17.30 Su amžiumi susijusių veido pokyčių korekcija: požiūrio panašumai ir skirtumai, PAR ir/versus Lietuva

17.30-18.00 Skirtingų šalių estetinės medicinos gydytojų individuali patirtis: kasdieniai iššūkiai ir praktiniai patarimai. Seminaro dalyvių bendra diskusija, klausimai, nuomonių ringas.