Naujausi įvykiai

Kviečiame į kasmetinę mokslinę praktinę konferenciją, skirtą Pasaulinei trombozės dienai paminėti „Ką klinicistai turėtų žinoti, o laboratorija atlikti“.

Kada: 2022 m. spalio 12 d. 11 val.
Kur:
Vilniaus Rotušėje,Didžioji g. 31 Vilnius. Konferencija taip pat bus transliuojama ir nuotoliniu būdu.

Konferencija skirta: visų specialybių gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojams, medicinos biologams, medicinos genetikams, biomedicinos technologams

Prisijungimo į konferenciją nuoroda ir kodas užsiregistravusiems dalyviams bus pateikti vėliau elektroniniu paštu.
Registracijos nuoroda:
Registracija į renginį vykdoma iki
rugsėjo 27 d. 00:00 val. Dalyvių skaičius ribotas. Jūsų registracijos patvirtinimas bus išsiųstas elektroniniu paštu.

page 1