Naujausi įvykiai

2022 m. lapkričio 11 d. 11.00 val. VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų konferencijų salėje (Santariškių g. 2, Vilnius) RENATA JUKNEVIČIENĖ gins disertaciją „Ūminių vainikinių arterijų sindromų, kai ST segmentas nepakilęs, diagnostika Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje, naudojant miokardo pažeidimo ir streso žymenis” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2016–2021 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Pranas Šerpytis (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Mokslinis konsultantas – prof. habil. dr. Aleksandras Laucevičius (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Janina Tutkuvienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);

• doc. dr. Lukasz Koltowski (Varšuvos universitetas, Lenkija, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);

• prof. dr. Gintaras Kalinauskas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);

• prof. dr. Robertas Stasys Samalavičius (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);

• prof. dr. Remigijus Žaliūnas (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti čia.