Naujausi įvykiai

Kviečiame VU Medicinos fakulteto paskutiniųjų kursų studentus ir rezidentus lapkričio 10 d. 14 val. į susitikimą su Lietuvos kariuomenės Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos atstovais. Karo medikai pristatys ženkliai pagerėjusias tarnybos sąlygas, karjeros galimybes, socialines garantijas bei atsakys į visus rūpimus klausimus.

Nuo šiol karo medicinos gydytojai, pasirašę sutartis su Lietuvos kariuomene, gauna virš 23 tūkst. eurų vienkartines išmokas ir iki 100 proc. priedus prie atlyginimų kas mėnesį!

Susitikimas su karo medikais vyks 203-iojoje (Didžiojoje auditorijoje), M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius.

Skelbimas VU