Naujausi įvykiai

2022 m. lapkričio 18 d. 14.00 val. VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Santaros klinikų konferencijų salėje (Santariškių g. 2, Vilnius) MARIUS KRYŽAUSKAS gins disertaciją „Laikinosios ileostomos prevencija kolorektinėje chirurgijoje” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2018–2022 metais Vilniaus universitete.

Mokslinius tyrimus rėmė Lietuvos mokslo taryba skiriant stipendiją už akademinius pasiekimus.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Eligijus Poškus (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Mokslinis konsultantas – prof. dr. Tomas Poškus (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Arvydas Laurinavičius– tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Igors Iesalnieks (Miuncheno Bogenhauzeno klinika, Vokietija, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Vytautas Kasiulevičius (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001)
  • doc. dr. Edita Kazėnaitė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Donatas Venskutonis (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje.