Naujausi įvykiai

2022 m. lapkričio 25 d. 13.00 val. VU Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius) SAMANTA GRUBYTĖ gins mokslo disertaciją „Hepatito C infekcijos epidemiologiniai dėsningumai ir rizikos veiksniai Lietuvoje” visuomenės sveikatos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2015–2021 metais Vilniaus universitete.

Moksliniai vadovai:

• prof. dr. Kęstutis Žagminas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004). Nuo 2015-10-01 iki 2019-10-14.
  • prof. dr. Ligita Jančorienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004). Nuo 2019-10-15 iki 2021-07-13.

Mokslins konsultantas – prof. habil. dr. Arvydas Ambrozaitis (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Rimantas Stukas – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004),
  • prof. dr. Limas Kupčinskas (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. dr. Liudmila Viksna (Rygos Stradinio universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • doc. dr. Giedrė Smailytė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004),
  • dr. Rolanda Valintėlienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje