Naujausi įvykiai

VU Edukacinių kompetencijų centras kviečia registruotis į atvirą paskaitą-diskusiją “Į studentą orientuotas mokymas: vertinimo ir aktyvaus mokymosi prasmė bei svarba”.

Kada: 2022 m. lapkričio 23 d. (trečiadienis), 14:00 – 17:15 val.

Kur: MKIC konferencijų salė (Saulėtekio al. 5, Vilnius)

Paskaitos-diskusijos metu bus aptariamos dvi pagrindinės temos:

• Grįžtamasis ryšis mokymuisi. Tyrimai ir patirtis rodo, kad vertinimas lemia studentų mokymosi motyvaciją ir rezultatus, tačiau taip pat žinoma, kad žmonės daugiausia išmoksta dėka tikslinės praktinės patirties ir formuojančio grįžtamojo ryšio. Šioje paskaitoje bus aptariami įvairūs būdai, kaip dėstytojų ir kolegų teikiamas grįžtamasis ryšis  gali paveikti studentų mokymąsi. Taip pat bus pristatomos bei aptariamos strategijos, kaip pagerinti grįžtamojo ryšio proceso veiksmingumą ir efektyvumą.
  • Apie aktyvųjį mokymąsi kitaip. Pastaruosius kelis dešimtmečius universitetai yra raginami pereiti nuo tradicinių paskaitų prie “į studentą orientuotų” “aktyvaus mokymosi” aplinkų kūrimo. Naudojant paties lektoriaus sukurtą modelį, paskaitoje bus diskutuojama, kaip būtų galima prasmingiau ir tikslingiau traktuoti aktyvaus mokymosi procesus.

Paskaita-diskusija vyks anglų kalba.

Registracija baigiasi 2022 m.  lapkričio 16.d, 17:00.

Taip pat informuojame, jog vietų skaičius yra ribotas. Dalyviai gaus registracijos patvirtinimą į savo nurodytą darbinį el. paštą.

Registracijos forma

Kilus klausimams, prašome kreiptis