Sidebar

Naujausi įvykiai

Lektorius - doc. Robert Morris Gray (Bergeno universitetas)

Data ir laikas:   2022 m. lapkričio 23 d. (trečiadienis), 14:00 – 17:15 val.

Vieta: MKIC konferencijų salė (Saulėtekio al. 5, Vilnius)

Registracija baigiasi 2022 m.  lapkričio 16.d, 17:00.

Paskaitos-diskusijos metu bus aptariamos dvi pagrindinės temos:

  • Grįžtamasis ryšis mokymuisi. Tyrimai ir patirtis rodo, kad vertinimas lemia studentų mokymosi motyvaciją ir rezultatus, tačiau taip pat žinoma, kad žmonės daugiausia išmoksta dėka tikslinės praktinės patirties ir formuojančio grįžtamojo ryšio. Šioje paskaitoje bus aptariami įvairūs būdai, kaip dėstytojų ir kolegų teikiamas grįžtamasis ryšis  gali paveikti studentų mokymąsi. Taip pat bus pristatomos bei aptariamos strategijos, kaip pagerinti grįžtamojo ryšio proceso veiksmingumą ir efektyvumą.
  • Apie aktyvųjį mokymąsi kitaip. Pastaruosius kelis dešimtmečius universitetai yra raginami pereiti nuo tradicinių paskaitų prie “į studentą orientuotų” “aktyvaus mokymosi” aplinkų kūrimo. Naudojant paties lektoriaus sukurtą modelį, paskaitoje bus diskutuojama, kaip būtų galima prasmingiau ir tikslingiau traktuoti aktyvaus mokymosi procesus.

Paskaita-diskusija vyks anglų kalba.

Taip pat informuojame, jog vietų skaičius yra ribotas. Dalyviai gaus registracijos patvirtinimą į savo nurodytą darbinį el. paštą.

Registracijos forma

Kilus klausimams, prašome kreiptis

--

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku