Naujausi įvykiai

Kviečiame pažinti įvairovės bei bendruomenės narių įtraukties temas iš arčiau. Kiekvienas metais įvairias negalias turintys studentai ir studentės renkasi studijas Vilniaus universitete ir tam, kad studentai(-ės) galėtų pilnavertiškai studijuoti, svarbu atsižvelgti į jų poreikius ir atlikti palankius pritaikymus šių studentų studijų kontekste.

Šį kartą VU Bendruomenės vystymo skyrius kviečia geriau pažinti studentų su klausos negalia poreikius, kurie gali būti ne tik bendrai pritaikomi, bet ir skirtis priklausomai nuo klausos negalios ypatumų. Apie klausos negalią turinčių studentų(-čių) poreikius plačiau papasakos bei savo asmenine patirtimi pasidalins Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentas bei Vilniaus universiteto Kauno fakultete Kurčiųjų bendruomenė ir kultūrą dėstantis lektorius Kęstutis Vaišnora.

Kam skirta: Vilniaus universiteto dėstytojams(-oms), darbuotojams(-oms) ir visiems bendruomenės nariams

Laikas: 2022 m. lapkričio 24 d, (ketvirtadienis), 15 val. (numatoma trukmė: 1,5 val.)

Vieta: Nuotolinis renginys vyks Zoom platformoje

Registruotis prašome ČIA

Lektorius: Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentas Kęstutis Vaišnora.

Kontaktinis asmuo:
Skaistė Grudzinskaitė