Naujausi įvykiai

Gerbiami MF bendruomenės nariai,

Kviečiame į Tarybos posėdį, kuris vyks š. m. lapkričio 24 d. 13 val. Medicinos fakulteto 144 auditorijoje.

Posėdžio darbotvarkė

1. Dėl Medicinos fakulteto Tarybos darbo kalbų vartojimo.

Pristato – Damian Luka Mialkowskyj

1. Dėl Medicinos fakulteto šakinio akademinio sui generis padalinio Lietuvos populiacijos ir retųjų ligų biobankas įsteigimo ir nuostatų patvirtinimo.

Pristato – MF tarybos pirmininkas / pirmininko pavaduotojas.

1. Dėl mokomosios knygos „2022 metų suaugusiųjų skiepijimo Lietuvoje rekomendacijos“ patvirtinimo.

Pristato – MF tarybos pirmininkas / pirmininko pavaduotojas.

1. Dėl mokomosios knygos “Išangės (analinio kanalo) piktybinių ligų diagnostika ir gydymas“

Pristato – MF tarybos pirmininkas / pirmininko pavaduotojas.

1. Dėl sveikatos priežiūros profesinės kvalifikacijos tobulinimo kurso „Įvadinis krūties onkochirurgijos kursas“ patvirtinimo.

Pristato – MF tarybos pirmininkas / pirmininko pavaduotojas.

Iš karto po posėdžio dr. Eglės Sakalauskaitės Juodeikienės pranešimas „Kilniausias kūno organas – visų kančių kamienas: nervų ligos Vilniuje XIX-ojo amžiaus pirmoje pusėje, skirtas Fakulteto istorijai prisiminti.