Naujausi įvykiai

Gerbiami MF bendruomenės nariai,

informuojame, kad 2023 m. sausio 31 d. 13 val. vyks elektroninis Medicinos fakulteto Tarybos posėdis.

Svarstomi klausimai:

1. Dėl Medicinos genetikos studijų programos komiteto sudėties pakeitimo.

2. Dėl mokomosios knygos „Endokrininių ligų diagnostikos ir gydymo algoritmai“ patvirtinimo.

3. Dėl Išplėstinės praktikos slaugos antrosios pakopos studijų programos baigiamojo darbo rengimo, gynimo ir kaupimo reglamento metodinių rekomendacijų papildymo.

4. Dėl Slaugos pirmosios pakopos studijų programos baigiamojo darbo rengimo, gynimo ir kaupimo reglamento metodinių rekomendacijų papildymo.

5. Dėl mokomosios priemonės „Pradinis ir specialus suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo“ patvirtinimo.

6. Dėl studijų kainų tvirtinimo.

Elektroninis balsavimas vyks iki sausio 31 dienos 15 val.