Naujausi įvykiai

2023 sausio 26 diena 16:00-18:00 kviečiame dalyvauti hibidinėje konferencijoje "Įvairių vaistų poveikis endokrininei sistemai: kaip atpažinti ir kaip gydyti?".

Organizatoriai:

• Vilniaus universiteto klinikinės medicinos instituto vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinika
  • Vilniaus endokrinologų draugija
  • Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos
  • Lietuvos endokrinologų draugija

Vieta: VUL SK, 5 auditorija, Santariškių 2, Vilnius

Konferencija skirta gydytojams endokrinologams, vaikų endokrinologams, gydytojams psichiatrams, šeimos gydytojams, vidaus ligų gydytojams.

Programa

• 16:00-16:30  Tirozinkinazių inhibitorių sukeliami endokrininiai sutrikimai ir jų valdymas. Dr. Agnė Abraitienė, Vilniaus universiteto medicinos fakultetas, Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.
  • 16:30- 16:45 Klinikinių atvejų pristatymas ir aptarimas. Dr. Agnė Abraitienė, Vilniaus universiteto medicinos fakultetas, Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.
  • 16:45-17:15 Psichiatriniai vaistai, veikiantys endokrininę sistemą: pagrindinės grupės, indikacijos ir pašalinis poveikis. Gyd. Donata Lukošiūtė, Vilniaus universiteto medicinos fakultetas, Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.
  • 17:15 - 17:45 Psichiatrinių medikamentų sukeliami endokrininės sistemos pokyčiai. Gyd. rezid. D. Grigoravičius, Vilniaus universiteto medicinos fakultetas, Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.
  • 17:45- 18:00 Klinikinių atvejų pristatymas ir aptarimas. Gyd. rezid. Greta Kazakevičiūtė, Vilniaus universiteto medicinos fakultetas, Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.

Kontaktinis asmuo: Žydrūnė Visockiene,