Naujausi įvykiai

2023 m. sausio 27 d. Vilniaus universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) konferencijų salėje vyks seminaras „Duomenų apsaugos ir etikos aktualijos biomedicininiuose tyrimuose“. Renginys skiriamas medikams, biomedicininių tyrimų tyrėjams, administracijos darbuotojams, kurie atlikdami savo darbą susiduria su poreikiu užtikrinti tinkamą duomenų apsaugą. Renginio metu pranešimus skaitys Vilniaus regioninio biomedicininių tyrimų etikos komiteto, Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos, Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybos, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto atstovai ir svečiai iš Vilniaus universiteto ligoninės Santarų klinikų. Klausimų-atsakymų forma sieksime aptarti galimus problemų, su kuriomis susiduriama tvarkant asmens duomenis vykdomuose biomedicininiuose tyrimuose, sprendimus.

Renginys vyks 2023 m. sausio 27 d. nuo 10:00 iki 12:00 val. (registracija ir tinklaveika su kavos ar arbatos puodeliu – nuo 9:30 val.) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) Saulėtekio al. 5, Vilnius

Renginio programa pridedama.

Maloniai kviečiame registruotis!