Naujausi įvykiai

2023 m. sausio 24 dieną, 14:00 kviečiame visus VU dėstytojus į diskusiją, kurios tema „Studentų įtraukimas elektroninėmis priemonėmis“. Po diskusijos apie konkrečius įrankius, visi norintys galės registruotis individualioms konsultacijoms.

Renginys vyks nuotoliniu būdu, “Teams” platformoje. Nuoroda į renginį (renginys yra atviras visiems VU dėstytojams). Numatoma renginio trukmė: apie 60 min.

Renginys vykdomas projekte „Aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimas ir studijų kokybės gerinimas Šiaulių universitetą prijungiant prie Vilniaus universiteto“.

Renginio įrašas nebus daromas, tačiau su medžiaga po diskusijos galėsite susipažinti čia.

Sertifikatai nebus išduodami!

Idėjomis dalinsis nuotolinio mokymo konsultantai:

• Dovilė Balevičienė, (KnF)
  • Dainius Baliūnas (KF)
  • Renata Bikauskaitė (FsF)

Kontaktinis asmuo: Dainius Baliūnas (KF)