Prof. Guoliang Xu: DNA modifications in eukaryotic development and adaptation

VU GMC, bendradarbiaudamas su kompanija „Thermo Fisher Scientific Baltics“, tęsia tarptautinių seminarų ciklą. Skaityti paskaitų į Lietuvą kviečiami garsūs užsienio mokslininkai. Šiais seminarais siekiama stiprinti Lietuvos mokslininkų, dirbančių gyvybės mokslų srityje, ryšius su užsienio tyrimų centrais, dalytis patirtimi, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą.

Tęsiant gerąją šių seminarų tradiciją, pirmadienį, rugsėjo 16 d. 14 val. Prof. Guoliang Xu (Institute of Biochemistry and Cell Biology, Shanghai) skaitys paskaitą tema: „DNA modifications in eukaryotic development and adaptation”.

Paskaita vyks pirmadienį, rugsėjo 16 d. (14 val.), VU GMC R401 auditorijoje.

Kviečiame dalyvauti!

Dalia Lukšienė