Konferencija: Autizmas ir aukštasis mokslas - iššūkiai bei sprendimai

Aprašymas

Bendruomenės vystymo skyrius kartu su Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“, atsižvelgdami į fakultetų poreikį, rengia seminarą autizmo aukštajame moksle tema. Seminaro metu bus aptariami aktualiausi klausimai:

autizmo spektro pasireiškimo specifika;

autizmo statistika Lietuvoje bei pasaulyje;

užsienio šalių universitetų pavyzdžiai;

praktiniai patarimai, kaip bendrauti ir dirbti su autizmo spektro studentu(-e)(anoniminė lietuvių studentų(-čių)su autizmo spektro sutrikimu patirtis);

studijų proceso ir aplinkos pritaikymas autizmo spektro studentėms(-ams).

Seminarą ves Lietuvos autizmo asociacijos “Lietaus vaikai” valdybos narė Barbora Suisse.

Seminaras atviras visiems(-oms) VU bendruomenės nariams(-ėms), bet pirmenybė skiriama MIF ir ChGF bendruomenei: dėstytojams(-oms), administracijai ir studentams(-ėms).

Norėdami dalyvauti, užpildykite registracijos formą.

Organizuoja

Bendruomenės vystymo skyrius

Vieta

Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto Taikomosios chemijos auditorijoje (117 kab., Naugarduko g. 24, Vilnius)