Mokslo naujienos

Interneto seminaras „How to choose the right journal to publish your paper?“

Dalyviams pristatomas „Scopus“ turinys ir bibliometriniai rodikliai, padedantys pasirinkti tinkamiausią leidinį. Išsamiai aptariami tinkamiausio žurnalo pasirinkimo principai, „Scopus“ įtraukti naudingi įrankiai ir funkcijos.

Interneto seminaras „How to successfully write a research paper?“

Dalyviai mokomi, kaip sėkmingai parengti kokybišką mokslinį darbą, kuris sulauktų mokslo bendruomenės susidomėjimo ir jie galėtų įgyti pripažinimą. Trumpai pristatomi geriausios praktikos pavyzdžiai, paremti tyrėjų, redaktorių ir skaitytojų patirtimi. Mokymai skirti jauniesiems tyrėjams, bet kviečiami dalyvauti ir kiti mokslininkai.