Mokslo naujienos

Renginys perkeltas į 2022 metus, tiksli data bus tikslinama.

2021 m. rugsėjo 22-25 dienomis Vilniuje vyks didžiulis tarptautinis renginys - Europos meno terapijos konferencija (European Consortium for Arts Therapies Education, ECArTE), kurią, kartu su kolegomis iš Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Belgijos ir Nyderlandų, organizuoja keturios Lietuvos institucijos: Vilniaus universitetas, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilniaus dailės akademija ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

ECArTE yra universitetų konsorciumas, įkurtas 1991 m., kurį sudaro 33 institucijos narės iš 15 Europos šalių. Tai ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra skatinti meno terapijos plėtrą Europoje, ir atstovauti programas, ugdančias meno terapeutus. ECArTE siekis - kurti visapusišką meno terapeutų švietimo ir praktinių įgūdžių vientisumą bei suderinamumą Europoje.

Artėjančios konferencijos tema: Atminties atspindžiai menų terapijose.

Dokumentai gali būti teikiami pagal šias kryptis:

• Meno terapija;
  • Šokio judesio terapija;
  • Dramos terapija;
  • Muzikos terapija;
  • Žaidimų terapija;
  • Švietimas dailės terapijoje.

Galimi keli pristatymų formatai: darbų pristatymas (trukmė iki 30 min.); grupinės diskusijos (iki 90 min); dirbtuvės (2 val.); plakatų pristatymas bei pasirodymai (trukmė iki 30 min.)
Paraiškas kviečiame teikti naudojantis šia forma.

Paraiškos priimamos iki spalio 18 d.

Daugiau informacijos: https://www.ecarte.info/

Kilus klausimams dėl dokumentų teikimo galite susisiekti šiuo elektroniniu paštu: