Mokslo naujienos

Studentų mokslinės veiklos TINKLO LXXIV konferencija EKRANAMS 1

Kviečiame dalyvauti kasmetinėje Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentų mokslinės veiklos tinklo LXXIV konferencijoje.

Plenarinės konferencijos data, laikas ir vieta: 2022 m. gegužės 20 d., 13 val., VU MF 144 aud.

Konferencijos programą galime peržiūrėti ir atsisiųsti ČIA.

Šioje konferencijoje studentai pristato mokslinėse grupėse kartu su VU MF mokslininkais atliktus darbus, įdomių klinikinių atvejų ar atliktų analizių rezultatus. Pranešimus skaitys Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentai, SMVT sekcijų pirmų vietų nugalėtojai.

SMVT darbų skaitymas sekcijose vyks 2022 m. gegužės 16-20 d. (imtinai). Programą galite peržiūrėti ir atsisiųsti ČIA.

• viena grupė gali formuoti sekciją, kai joje yra parengta 10 ir daugiau darbų. Jeigu grupėje parengta mažiau nei 10 darbų, kelios grupės jungiasi į bendrą sekciją. Apie suformuotas sekcijas prašome informuoti iki 2022 m. gegužės 10 d. el. paštu: ;
  • kiekvienoje sekcijoje yra atliekamas darbų vertinimas ir išrenkami 3 geriausi darbai (I, II, III prizinės vietos), kurie bus apdovanoti laureatų pažymėjimais.

Reikalavimai tezėms:

• tezių pateikimo galutinė data – 2022 m. balandžio 22 d. (imtinai);
  • visų grupės narių tezes viename „MS Word“ dokumente koordinatoriai siunčia el. paštu: ;
  • tezės apimtis – iki 600 žodžių;
  • 12 dydžio Verdana šriftas.

Tezės struktūra:

• pavadinimas;
  • autorius (-iai) (nurodyti vardą, pavardę, kursą);
  • vadovas (-ai) (nurodyti pareigas ir/arba pedagoginį vardą ir/arba mokslo laipsnį*, vardą, pavardę, MF padalinį).

*Atkreipiame dėmesį! Pirmiausia rašomos pareigos arba pedagoginis vardas ar jo santrumpa (prof., doc.), tada mokslo laipsnis (habil. dr., dr.).

Tezių šablonai: LT-šablonas, EN-template

Kilus klausimams prašome kreiptis: .

Studentų mokslinės veiklos TINKLO LXXIV konferencija EKRANAMS 2