Mokslo naujienos

Medicinos fakulteto studentų patogumui, naujos galimybės pasinaudoti Vilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikose parengta naudojimui nuasmeninta COVID-19 pacientų duomenų baze. Šis pasiūlymas gali būti itin pravartus atliekant įvairius mokslinius tyrimams.

Norėdami prisidėti prie tokios veiklos, studentai individualiai turėtų kreiptis į VUL Santaros klinikų gydytoją, kuris sutiktų būti darbo vadovu,  tada rašyti el. paštu su labai konkrečiu siūlymu, hipoteze, reikalingais darbui duomenimis ir siekiamu tikslu (publikacija, baigiamasis darbas ar kt.).

Siūlymas būtų  apsvarstytas, kaip ir galimybė iš karto gauti reikiamus duomenis. Pradėti darbus galima jau dabar. VUL Santaros klinikos laukia Jūsų idėjų ir siūlymų bei aktyvaus įsitraukimo į mokslinę veiklą.

folder 1427870