Mokslo naujienos

01. Arqus brand architecture Research Innovation Main version White Background 1

2022-aisiais bus surengti du „Arqus Research & Innovation“ projekto seminarai tema „Dirbtinis intelektas ir skaitmeninė transformacija“. Pirmasis seminaras vyks 2022 m. sausio mėn. Lione. Antrasis tarpdicpilininiame mokslinių tyrimų seminaras „FinTech: Finance, Technology & Regulation“ – 2022 m. gegužės 18–20 dienomis Vilniaus universitete.

Seminaro dalyviai kartu su kolegomis iš Arqus aljansui priklausančių universitetų, turės galimybę apsvarstyti įvairias, tarpdisciplinines idėjas. Tokiu būdu bus ne tik galima užmegzti ryšius, bet taip pat ir ugdyti savo, kaip Arqus bendruomenės, tapatybę. Dalyvavimas šiame renginyje sudarys galimybę gauti prioritetinę pagalbą, mokslinių tyrimų priemones ir finansavimą pagal projekto ir kitas finansavimo programas.

Dalyvavimas seminare – nemokamas. Arqus aljansui priklausančių universitetų atstovams gali būti finansuojamos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos.

Norėdami dalyvauti Vilniuje vyksiančiame seminare „FinTech: Finance, Technology & Regulation“, užpildykite registracijos formą: https://forms.gle/LzzZXsaQHBjxgFUz7 . Registruotis galite iki gruodžio 31-osios. Daugiau informacijos rasite ČIA.

ARQUS Europos universitetų aljansą sudaro 7 Europos universitetai: Bergeno (Norvegija), Granados (Ispanija), Graco (Austrija), Leipcigo (Vokietija), Liono (Prancūzija), Padujos (Italija) ir Vilniaus (Lietuva).

Aljanso tikslas – suderinus universitetų politiką ir bendrus veiksmus, sukurti bendras ilgalaikes, tvarias struktūras bei glaudaus tarp-institucinio bendradarbiavimo mechanizmus studijų, mokslo, socialinės partnerystės srityse.