Sidebar

Mokslo naujienos

Kasmet daugiau nei 1000 narių, daugiau nei 300 publikuotų tezių, daugiau nei 35 mokslinės grupės tai studentų mokslinės veiklos tinklo (SMVT) kasmetinis rezultatas, kurį 2023 metais vainikuos LXXV jubiliejinė Studentų mokslinės veiklos tinklo konferencija.

Ši konferencija išskirtinė galimybė fakulteto studentams, akademikams ir administracijos darbuotojams diskutuoti bei dalintis patirtimi, išklausyti įdomiausius studentų ir dėstytojų pranešimus, o taip pat užmegzti naudingus kontaktus besidomintiems ir dalyvaujantiems mokslinėje veikloje. 

Plenarinės konferencijos data, laikas ir vieta:
2023 m. gegužės 19 d., 13 val., 203 / Didžioji auditorija, VU MF Čiurlionio g. 21/27.

Konferencijos programą galime peržiūrėti ir atsisiųsti ČIA.

Šioje konferencijoje studentai pristato mokslinėse grupėse kartu su VU MF mokslininkais atliktus darbus, įdomių klinikinių atvejų ar atliktų analizių rezultatus. Pranešimus skaitys Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentai, SMVT sekcijų pirmų vietų nugalėtojai.

SMVT darbų skaitymas sekcijose vyks 2023 m. gegužės 15-19 d. (imtinai).

  • viena grupė gali formuoti sekciją, kai joje yra parengta 10 ir daugiau darbų. Jeigu grupėje parengta mažiau nei 10 darbų, kelios grupės jungiasi į bendrą sekciją. Apie suformuotas sekcijas prašome informuoti iki 2023 m. gegužės 08 d. el. paštu: ;
  • kiekvienoje sekcijoje yra atliekamas darbų vertinimas ir išrenkami 3 geriausi darbai (I, II, III prizinės vietos), kurie bus apdovanoti laureatų pažymėjimais.

Reikalavimai tezėms:

  • tezių pateikimo galutinė data – 2023 m. balandžio 25 d.;
  • visų grupės narių tezes viename „MS Word“ dokumente koordinatoriai siunčia el. paštu: ;
  • tezės apimtis – iki 600 žodžių;

Tezės struktūra:

  • pavadinimas;
  • autorius (-iai) (nurodyti vardą, pavardę, kursą);
  • vadovas (-ai) (nurodyti pareigas ir/arba pedagoginį vardą ir/arba mokslo laipsnį*, vardą, pavardę, MF padalinį).

*Atkreipiame dėmesį! Pirmiausia rašomos pareigos arba pedagoginis vardas ar jo santrumpa (prof., doc.), tada mokslo laipsnis (habil. dr., dr.).

Tezių šablonai: LT-šablonas, EN-template

Kilus klausimams prašome kreiptis:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku