Sidebar

Visuomenės sveikata

Padalinys Medicinos fakultetas Trukmė 2 metai
Krypčių grupė Sveikatos mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Visuomenės sveikata Studijų programos kreditai 120
Kvalifikacinis laipsnis Sveikatos mokslų magistras 2021 m. metinė studijų kaina 4787 Eur

Į studijų programą priimami asmenys, baigę pirmosios pakopos universitetines šių sričių (krypčių) studijas: visuomenės sveikata, slauga, reabilitacija (profesinė kineziterapeuto arba ergoterapeuto kvalifikacija) ir naujos kryptys nuo 2019 m.:  biologija, mikrobiologija, mityba, ikiklinikinė ir veterinarinė medicina, veterinarinė medicina, vadyba, turizmas ir poilsis, sportas.

Konkursinio balo sandara

Prašymo pateikimas

Stojamosios įmokos mokėjimas

Visuomenės sveikatos magistro studijų programos tikslas yra suteikti žinių ir įgūdžių, kurie realizuojami gebėjimu nustatyti visuomenės sveikatos prioritetus, strategiškai vadovauti tarpsektoriniam bendradarbiavimui šiuolaikiškai sprendžiant visuomenės sveikatos problemas, dalyvauti formuojant kitų sričių politiką valstybiniame ir privačiame sektoriuje, vertinti visuomenės sveikatos ir asmens sveikatos institucijų veiklos efektyvumą, gebėti naudotis informacinėmis technologijomis, priimti sprendimus, pagrįstus mokslu ir informacijos valdymu, išmanyti mokslinių tyrimų metodikas ir jas taikyti praktiniame darbe, gebėti konkuruoti Europos Sąjungos šalių darbo rinkoje.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku