Sidebar

Baigiamieji darbai

Baigiamųjų darbų įkėlimas į informacinę sistemą:

  1. Baigiamojo darbo elektroninis failas PDF formatu įkeliamas į VU IS ir saugomas joje. STUDENTŲ RAŠTO DARBAI Į DUOMENŲ BAZĘ TURI BŪTI KELIAMI TIK PDF FORMATU. JEIGU RAŠTO DARBE YRA PRIEDŲ, JIE TURI BŪTI APJUNGTI KARTU SU PAGRINDINE RAŠTO DALIMI, T.Y. Į DUOMENŲ BAZĘ TURI BŪTI ĮKELIAMAS TIK VIENAS DOKUMENTAS (PRIEDAI NEGALI BŪTI KELIAMI KAIP ATSKIRI DOKUMENTAI). Baigiamojo darbo temos pavadinimai lietuvių ir anglų kalba tituliniame lape, turi sutapti su patvirtintu temos pavadinimu Dekano įsakyme. 
  2. Studijuojantysis privalo patvirtinti VU IS, kad darbas yra parengtas savarankiškai, sąžiningai, užpildydamas Garantiją, kuri yra kartu su darbu įteikiama padaliniui (kuriame ginamas darbas). 
  3. Baigiamąjį darbą, studijuojantysis įveda į VU IS, patvirtina Garantiją ir pateikia Padaliniui (kuriame ginamas darbas) ne vėliau, kaip paskutinę Padalinio (kuriame ginamas darbas) paskelbtą darbo pateikimo dieną, bet ne vėliau kaip likus 5 (penkioms) darbo dienoms iki atitinkamos studijų programos Baigiamųjų darbų gynimo pradžios. 
  4. Pateiktas darbas Padaliniui (kuriame ginamas darbas) nedelsiant užregistruojamas. 
  5. Embargo laikotarpis – laikino draudimo laikotarpis mėnesiais nuo Baigiamojo darbo apgynimo, kai ribojama vieša prieiga prie Baigiamojo darbo Elektroninio dokumento. Maksimali galima embargo laikotarpio trukmė Baigiamiesiems darbams yra 60 mėnesių. Sprendimą dėl embargo laikotarpio taikymo priima Komisija motyvuotu Studijuojančiojo prašymu. Dėl embargo, varnelė turi būti uždėta VU IS garantijoje. Jeigu prašoma embargo, turi būti VU IS nurodyta priežastis. Neįkėlus darbo į VU IS ir nepasirašius garantijos, neleidžiama gintis darbo. Apie baigiamųjų darbų, jų santraukų pateikimo Elektroninėje informacinėje sistemoje tvarką rasite: https://www.vu.lt/studijos/studentams/studijas-reglamentuojantys-dokumentai
  6. Jei neturite prisijungimo prie informacinės sistemos, Jums jį reikės susikurti patiems. Kaip tai padaryti parašyta VU interneto svetainėje https://id.vu.lt/idmgna/#!

 

Metodiniai baigiamųjų darbų metodiniai:

Metodiniai nurodymai Medicinos genetikos magistrantūros baigiamojo darbo rengimui

 

Baigiamųjų darbų gynimo ir baigiamųjų egzaminų komisijų įsakymai:

Medicinos biologija

Medicinos genetika

Reabilitacija

Visuomenės sveikata

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos