Sidebar

Praktika

Studijų praktikos organizavimas


Priklausomai nuo studijų srities ir krypties, studijų programos tikslų ir siekinių, Padalinyje organizuojama šių tipų praktika:
1. internatūra (bendroji medicinos praktika ir odontologijos praktika);
2. profesinė praktika.


Praktikos pobūdis, trukmė, apimtis kreditais ir Praktikos metu ugdomos kompetencijos yra numatyti Praktikos sande.

Studijų programos komitetas skiria Universiteto praktikos vadovą – praktikos koordinatorių.


Su Praktikos atlikimo tvarka, Praktikos vietos pasirinkimo klausimais, reikalavimais Praktikos institucijoms Praktiką atliksiantys studentai (klausytojai) supažindinami viešai Praktiką kuruojančio padalinio skelbimų lentoje ar interneto svetainėje likus ne mažiau nei 15 kalendorinių dienų iki Praktikos pradžios.

Rekomenduojamų Praktikos institucijų sąrašas skelbiamas Praktiką atliksiantiems studentams (klausytojams) viešai Praktiką kuruojančio padalinio skelbimų lentoje ar interneto svetainėje likus ne mažiau nei 15 kalendorinių dienų iki Praktikos pradžios.


Tuo atveju, jeigu studentas (klausytojas) pats siūlo instituciją Praktikai atlikti, jis Studijų programos komitetui likus ne mažiau nei 30 kalendorinių dienų iki Praktikos pradžios turi pateikti prašymą, siūlomos institucijos veiklos aprašymą bei, esant reikalui, papildomus Studijų programos komiteto prašomus institucijos dokumentus. Studijų programos komitetas nusprendžia, ar siūloma institucija atitinka Reglamente ir Nuostatuose keliamus reikalavimus Praktikos institucijai.

Praktikos sutartis su Praktikantu ir Praktikos institucija turi būti sudaryta iki Praktikos pradžios. Praktikos sutartis gali būti nesudaroma tik Reglamente nustatytais atvejais.

Trišalė praktinio mokymo sutartis

Savanoriškos praktikos atlikimas

Papildomą praktiką pageidaujantys atlikti studentai gali tai padaryti abipusiu susitarimu (t. y. dvišalės sutarties tarp studento ir priimančios institucijos pagrindu) įmonėje, įstaigoje, organizacijoje ar kitoje organizacinėje struktūroje teisės aktų nustatyta tvarka.

Savanoriškos praktikos atlikimo tvarkos aprašas

Savanoriškos praktikos sutarties pavyzdys

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos