Sidebar

Mokymasis visą gyvenimą

Various knowledge and blackboard backgrounds for learning through reading - smartphones, computers, networks, and business ideas.

Informuojame siekiančius tobulinti kvalifikaciją kursuose ar stažuotėje, kad  atsižvelgiant į šiuo metu esančią epidemiologinę situaciją šalyje bei vertinant galimas kitimo tendencijas 2022 m. sausio mėnesį kvalifikacijos tobulinimo kontaktiniai mokymai nevyks. Nuotoliniai mokymai (mokami ir nemokami) vyks kaip suplanuota. Apie tai papildomai informuojami užsiregistravę dalyviai Mokymosi visą gyvenimą sistemoje (MVG).

Kai tik galės atnaujinti kontaktinį bendravimą universiteto bazė – Santaros klinikos – tęsime kontaktinius kvalifikacijos tobulinimo mokymus ir informuosime papildomai.  

Tačiau kvalifikacijos tobulinimą galima visada planuotis! Kviečiame registruotis į kitų mėnesių kursus, taip pat skambinti dėl planuojamos stažuotės pagėrėjus epidemiologinei situacijai.

Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas bendradarbiaudamas su Santaros klinikomis, Žalgirio klinika bei universiteto padaliniais rengia mokymus sveikatos priežiūros, farmacijos ir kitų specialistų profesinei kvalifikacijai tobulinti. Fakultete vyksta kursai, stažuotės, konferencijos, seminarai, skirti atnaujinti profesines žinias, taip pat jas tobulinti ar įgyti naujų praktinių įgūdžių. Kiekvienais metais į fakultetą kvalifikacijos tobulinti atvyksta per 1500 dalyvių iš visos Lietuvos. Esant poreikiui organizuojame išvažiuojamuosius renginius į kitas gydymo įstaigas. Baigus kvalifikacijos tobulinimo kursą, stažuotę ar sudalyvavus konferencijoje išduodami pažymėjimai. 

Registracija į  gydytojų, slaugytojų, kineziterapeutų, ergoterapeutų, odontologų, burnos higienistų, odontologo padėjėjų, farmacijos ir kt. specialistų tobulinimo kursus vyksta ČIA

Sveikatos priežiūros specialistų tobulinimo klausimais kviečiame bendrauti:

Giedrė Radzevičiūtė
Mokymosi visą gyvenimą veiklų koordinatorė

M. K. Čiurlionio g. 21/27, 136 kab.
Tel. nr. (8 5) 239 8793
El. p.


Šiuo metu organizuojame nemokamus kvalifikacijos tobulinimo kursus, kviečiame registruotis: https://www.mf.vu.lt/darbuotojams/nemokami-mokymai-gydytojams


Artimiausi  kvalifikacijos tobulinimo kursai

2021 m. spalio mėn.

2021 m. lapkričio mėn.

 2021 m. gruodžio mėn.

2022 m. sausio mėn.

2022 m. vasario mėn.

 2022 m. kovo mėn.

 2022 m. balandžio mėn. 

2022 m. gegužės mėn.

2022 m. birželio mėn. 

2022 m. rugsėjo mėn.

2022 m. spalio mėn.

2022 m. lapkričio mėn. 

2022 m. gruodžio mėn.

 

 Atnaujinta 2022-01-03

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku