Sidebar

Studijų metai 2021/2022

Mieli studentai, mielos studentės,

norime priminti, kad artėja nauji mokslo metai, kuriuos planuojame pradėti „gyvai“. Ruošiamės šį rudenį sugrįžti į įprastą gyvenimo ir studijų ritmą, tad norime iš anksto informuoti apie bendrą studijų tvarką.

VU MF Taryba priėmė sprendimą dėl studijų proceso organizavimo 2021 - 2022 m. rudens semestre: 
https://www.mf.vu.lt/images/3_Nutarimas_Dėl_studijų_proceso_2021-2022_m.m._rudens_semestre_organizavimo.pdf

Prašome atkreipti dėmesį, kad studijos rudens semestre bus organizuojamos tokiu būdu:

  • paskaitos vyks nuotoliniu būdu;
  • seminarai nuotoliniu arba kontaktiniu būdu*, priklauso nuo koordinuojančio dėstytojo sprendimo;
  • laboratoriniai ir praktiniai darbai bus vykdomi kontaktiniu būdu*.
  • Praktiniuose užsiėmimuose paskiepyti/persirgę studentai galės dalyvauti pateikę tai įrodančius dokumentus. Kiti studentai privalės pateikti neigiamą PGR testą. 

DĖMESIO: Naujausiu Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu, nepasiskiepiję nuo COVID-19 ligos ar ja nepersirgę aukštųjų mokyklų studentai, norėdami dalyvauti kontaktiniuose mokymo užsiėmimuose, galės testuotis kas 7–10 dienų, t. y. nebūtinai kas 48 valandas, kaip iki šiol. Toks palengvinimas galios iki spalio 15 d. 

Naujausiu Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu tie studentai, kurie pasiskiepiję viena doze, pereinamuoju laikotarpiu (iki spalio 15 d.) už PGR testą galimybių pasui mokėti neturės. Registruotis testui tokiems studentams reikės per 1808, kaip ir tiems, kuriems PGR nemokamas dėl kontraindikacijų.

Tikimės jūsų supratimo ir bendradarbiavimo.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos