Studijų naujienos

Skelbiame informaciją apie priėmimą į Vilniaus universiteto rezidentūros studijas 2020 m. Prašome atkreipti dėmesį, kad bendrojo priėmimo į rezidentūros studijas prašymai pateikiami tik internetu per priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas internetinę stojančiųjų aptarnavimo sistemą(LAMA BPO)po to, kai stojantieji sumoka stojamąją įmoką. Stojamoji įmoka turi būti sumokėta iki birželio 17d. imtinai. Visa aktuali informacija pateikiama žemiau.

Dėl pasaulinio koronaviruso (COVID-19) plitimo bei šalyje paskelbto karantino, Vilniaus universiteto biblioteka iki 2020 m. birželio 30 d. suteikia laikinąją prieigą prie gydytojams praktikams skirto įrankio DynaMed, kuris padeda užtikrinti veiksmingą paciento priežiūrą, remiantis aukščiausios kokybės įrodymais pagrįsta informacija.