Studijų naujienos

Maloniai kviečiame į Mikalojaus Koperniko Universiteto (Torūnė, Lenkija) Bydgoščiaus aukštosios medicinos mokyklos, vadinamos Collegium Medicum,  vasaros mokyklą studentams TABMED (Torun And Bydgoszcz MEDical Summer Program). Norėtume paskatinti visus studentus aktyviai dalyvauti stovyklos programoje, kurią sudaro vieno mėnesio stažuotė įvairiuose Universiteto padaliniuose, įgyvendinant trumpą mokslinį projektą.

Šios vasaros mokyklos tikslas - padėti įvairaus profilio studentams mokyti ir aptarti dabartinę situaciją, susijusią su paliatyvių pacientų sveikatos ir dvasinė priežiūra. Tikimasi, kad platesnis paliatyviosios slaugos modelių nagrinėjimas ir kritinis išvadų kitimo įvertinimas padės ateityje patobulinti paliatyviosios slaugos paslaugų kūrimo, diegimo ir vertinimo įrodymų bazę.

Sveiki! Jaunųjų gydytojų asociacijos (JGA) organizuojamas sveikatos priežiūros atstovų forumas TransForm grįžta jau šeštąjį kartą!