Studijų naujienos

2020 m. gegužės 15-16 d. Tartu universitete, Estijoje, vyks Tarptautinė Anatomijos Olimpiada.
Tikrinsime medicinos studentų teorines ir praktines žinias apie anatomiją, jų kūrybiškumą bei komandinio darbo įgūdžius. Dalyviai kviečiami iš visų Šiaurės Europos universitetų atvykti Estiją.
Olimpiados klausimai bus iš visų žmogaus organų sistemų, todėl tinkamiausi dalyviai būtų pirmakursiai bei antrakursiai.

Kviečiame dalyvauti simuliaciniame skubios pagalbos konkurse, kuris vyks anglų kalba.

Krokuvoje įsikūręs Jagiellonian University School of Medicine (Lenkija) rengia konkursą, kuriame kviečiami dalyvauti visų Europos universitetų studentai. Tokio masto skubiosios pagalbos simuliacinės žaidynės vyks jau antrą kartą. Tai puiki proga pasitikrinti savo žinias ir gerai praleisti laiką nuostabiame Krokuvos mieste.

Dear Students, Dear Friends,

It is my great honor and privilege to invite you to the International Summer School of Experimental Surgery or the Winter Workshop of Visceral Surgery, which are regularly held under the auspices of the Faculty of Medicine in Pilsen, Charles University, Czech Republic.